Výkup a vyklízení pozůstalostí

Výkup nábytku z pozůstalostí

Firma Výkup-antik.cz vám zajistí i vyklízení pozůstalosti, starého domu, bytu či půdy.

Případně odkoupíme váš starý nábytek a staré věci, které se nemusí vždy vyhodit, ale dají se slušně prodat.

Vyklízíte pozůstalost? Nabídněte nám starý nábytek a starožitnosti

Vykupujeme starý nábytek z usedlostí a selských stavení. Měštanský a starožitný nábytek.
Odkoupíme staré kredence, vařenky, potravinové skříňky, malovaný nábytek. Dále pak stará
křesla, knihovny, starožitné psací stoly, komody, vitríny, starožitné ložnice, starožitné jídelny, pracovny a mnoho dalšího nábytku z pozůstalostí.

Vyklízení a výkup pozůstalostí

Výkup pozůstalosti: Nejlepší je prodávat s námi. Koupě pozůstalosti je jednou z těchto věcí: Na jedné straně jsou věci, které možná nechcete vyklízet a které pro vás mají vysokou hodnotu. Na druhou stranu potřebujete prostor nebo chcete kupující, kteří si daných položek vysoce cení. Jsme prostředníky mezi vámi jako prodávajícími a kupujícími, jsme odborníci na výkup starožitností a zajišťujeme, abyste za svou pozůstalost dostali spravedlivou cenu.

Vyklízení pozůstalostí: nejlepší služby pro vás

Nákup starého zboží se z velké části týká předmětů, které jsou velmi staré a mají pro vás buď obzvláště vysokou sentimentální hodnotu, nebo jsou jen sběrači prachu. V každém případě chcete za svůj majetek získat co nejlepší cenu. Současně si samozřejmě chcete užít dobré služby. V tomto případě vstupujeme do hry jako odborníci na pozůstalostní řízení po celé České republice a Praha: Na jedné straně známe trh a víme, kde můžeme co nejlépe prodat. Na druhou stranu pro vás dosáhneme nejvyššího možného zisku.

Nákup starého zboží z pozůstalostí: výhody pro obě strany

Jako odborníci na výkup starožitností z pozůstalosti jsme vám k dispozici a poradíme vám. Položky, které chcete prodat, zdarma zkontrolujeme a nabídneme platbu v hotovosti. Termíny prohlídek plánujeme tak, aby vám vyhovovaly – prohlídky jsou možné od pondělí do neděle. Vyzvednutí předmětů je pro vás rovněž zdarma. Výkup starého zboží za nejlepší ceny.

Výkup pozůstalostí

Nákupy starožitností se vyznačují rozmanitostí, a proto nakupujeme knihy, nádobí, koberce, nábytek, obrazy, stříbro a mnoho dalších předmětů z dob minulých. Kromě toho na požádání organizujeme vyklízení a vyklízení po celém Rakousku – pokud je součástí pozůstalosti také nemovitost, noví majitelé se často potýkají se sklepy a půdami, které je třeba vyklidit. Rádi pro vás prodáme ještě použitelné položky.

Vyklízení pozůstalostí v Praze a okolí

Pozůstalost vždy znamená dědictví a s ním spojená práva a povinnosti. Naším cílem je podpořit vás při vyklízení pozůstalosti v Praze a celé ČR a pomoci vám svými odbornými znalostmi.

Často jsou příbuzní jednoduše zahlceni všemi věcmi, o které je třeba se postarat, a také vyklízením a vyklízením bytu nebo domu. V zásadě existuje několik způsobů, jak vás můžeme podpořit a co vám můžeme nabídnout. Chcete prodat zděděný majetek a hledáte renomovanou a kvalifikovanou společnost?

Kompletní vykup a vyklízení pozůstalosti

Pak jste na správném místě. Odkoupíme celou vaši pozůstalost a postaráme se o kompletní vyklizení a vyčištění vaší pozůstalosti v Praze a celé České republice.Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme rozlišit staré zboží od zboží z blešího trhu a přesně víme, co je již nepoužitelné.

Za starožitnosti a zvláštní cennosti, jako jsou obrazy, hodinky, šperky, stříbro, porcelán a vojenské předměty, jako jsou medaile, uniformy nebo slepé zbraně, zaplatíme v hotovosti nebo odečteme hodnotu z nákladů na vyklizení pozůstalosti. Protože každá nemovitost je jiná a individuální, ať už v Praze, Brně, Ostravě, seriózní nabídku na vyklizení nebo koupi lze učinit pouze při prohlídce, která je pro vás bezplatná a nezávazná.

Vykup-Antik nabízí následující služby pro pozůstalostní řízení v Praze, okolí Prahy a celé České republiky. Pracujeme rychle, diskrétně, čistě a profesionálně.

Rádi vám poradíme na místě a postaráme se o všechny kroky potřebné k vyklizení nebo vystěhování.

Dlouhodobě spolupracujeme s realitní kanceláří, která působí po celé ČR!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a případně zašlete i fotodokumentaci na email:  info@vykup-antik.cz

www: https://vykup-antik.cz

Tel:    +420 775 656 166

Vyplnit kontaktní formulář zde>>>