Starý nábytek

Starý nábytek výkup

Zabýváme se výkupem starožitného nábytku. Působíme v rámci celé České republiky, Slovenské republiky, Rakouska a Německa

Zakoupli jste starší dům, usedlost nebo řešíte pozůstalost, kde se nachází starožitný nábytek? Nevíte kam se starým nábytkem?

V případě zájmu jsme schopni  starý nábytek, již po zaslání fotodokumentace orientačně ocenit.

Odkoupíme starožitná křesla, starožitné knihovny, vitríny a psací stoly ze všech období. Klasicismus, Baroko, Biedermaier, Secese, Gerstel, Historismus a další.

Nabídněte k prodeji starožitné stolky, zrcadla, bufety, starožitné jídelní stoly, příborníky a další starožitný nábytek.

 

Starý selský nábytek

Vykupujeme starý dřevěný nábytek. Tento nábytek bývá již i poškozený. Jedná se o staré kredence, různé potravinové skříňky, skříně. Dále pak staré ložnice, vitríny, komody, psací stoly.

 2014-10-27 14.24.54Landhaus möbel provence

 

Chromovaný nábytek

Vykupujeme veškerý chromovaný nábytek i v horším stavu. Křesla, psací stoly, různé chromované gauče, stojany na květiny.  pokračování článku…

chromovaný gauč 2 chromované křesla chromový nábytek, stůl, křesla

 Starý nábytek – kredence

odkoupíme staré kredence ze starých chalup, pozůstalostí. Staré kredence sloužily jako vybavení selské kuchyně. Kredence bývaly vyřezávané, malované, fládrované. Zabíváme se restaurováním starého selského nábytku.

starý kredenc starý selský kredenc kredenc starý kredenc 1

 

Starý nábytek z pozůstalostí

Vlastníte pozůstalost a nevíte kam se starým nábytek? Zajistíme kompletní servis. Platba v hotovosti, odvoz nábytku zdarma vlastnímy vozy.

 

 

židle thonet stolička křesla thonet  nábytek Brusel

staré vertiko IMG-20150411-WA0044 stará komoda

Výkup-Antik.czvěšáková stěna chlebovka IMG-20150411-WA0073

Email: info@vykup-antik.cz

Mobilní telefon: +420 775 656 166

Přejít na kontaktní formulář >>

WWW: https://vykup-antik.cz